Светосавски квиз

У правој такмичарској атмосфери којој је допринео и велики број навијача, одржан је први Светосавски квиз ОШ „1300 каплара“. Дана 28. јануара у школској зборници, за ту прилику сценски претвореној у арену знања, три уједначене екипе показале су завидно познавање како живота и дела првог српског просветитеља тако и општих културних и црквених прилика у држави Немањића.

Водитељ програма био је Ђорђе Ћирковић, ученик 8-2, а подршку је пружио трочлани жири у саставу Марина Цветановић, Тамара Анастасијевић и Марко Пиштало.

За нијансу боља од осталих била је екипа ученика 7-2 коју су чинили Уна Станковић, Алекса Тривић и Иван Вен.

Овом приликом победницима честитамо на успеху, а свим учесницима на залагању и фер борби.